Stránka www.surf.sk je na predaj. V prípade záujmu kontaktuje info@webring.sk

Dnes je pondelok, 17. november 2014, Klaudia, zajtra Eugen

Surf.sk    Inštitúcie, Organizácie    Informácie o inštitúciach    Vizitka: 066-884

Obec Kováčová

www.kovacova.net

Obec Kováčová je samostatný samosprávny celok v okrese Rožňava. Nachádza sa v údolí Čremošnej. Prvá zmienka o obci je z roku 1346. Medzi zaujímavosti obce patrí rímsko-katolícky kostol z roku 1866.

kategórie: Informácie o inštitúciach
0 Topuj

Predbehnite konkurenciu v kategórii,
v ktorej sa odkaz nachádza.

Daj svoj hlas tomuto webu!
Najlepší si zaslúžia byť navrchu!

Obec Voderady

Obec Voderady, okres Trnava, Trnavský kraj. Oficiálne stránky obce Voderady. Informácie, zaujímavosti, zo života obce Voderady. Obecný úrad Voderady. Poslanci, symboly obce, dokumenty, aktuality, organizácie v obci. Kontakty obecného úradu.

http://www.voderady.sk
Radôstka.Stará Bystrica.com - Obec Radôstka v okrese Čadca

Obec Radôstka pri Starej Bystrici nemá tak bohatú históriu ako iné obce. Týkala sa jej však vojna, cholera aj iné pohromy. Dnes spája regióny, pýši sa prekrásnou prírodou, okolím a moderným kostolom.

http://radostka.starabystrica.com
Dunajská Lužná

Neoficiálne stránky obce Dunajská Lužná, ktoré si všímajú zaujímavosti obce, jej okolia a možností, ktoré obec ponúka domácim, aj pocestným. Obec v okrese Senec v Bratislavskom kraji v blízkosti Bratislavy je vyhľadávaná pre lacné bývanie.

http://dunajskaluzna.cestovanie.biz
Svrcinovec.com - obec Svrčinovec

Kysucká obec Svrčinovec je významná svojou polohou hraničnej obce s Českou republikou, ale aj pre blízkosť s Poľskom. Obec prežívala pokojnú históriu až do nárokov Poľska počas II. svetovej vojny.

http://svrcinovec.com
Slovany.eu - obec Slovany

Oficiálne stránky obce Slovany nachádzajúcej sa v Turčianskej kotline. Zistite tu najpodrobnejšie, najpresnejšie a najobjektívnejšie informácie z rôznych oblastí našej malebnej obce Slovany.

http://slovany.eu

Odporučte www.kovacova.net známemu

Ak sa vám táto stránka páči a chcete, aby sa o nej dozvedelo aj vaše okolie, vyplňte tento formulár a odošlite.

Odporučenie známemu
*
*
*
*

Nechajte užívateľov hodnotiť stránku www.kovacova.net

Aby bolo návštevníkom umožnené hodnotenie aj cez vašu stránku, je do jej HTML kódu potrebné vložiť časť kódu, ktorá toto hodnotenie sprístupní. Čím väčší počet ľudí vašu stránku podporí, tým vyššie sa vo svojej kategórii posunie. To iste platí aj pri vyhľadávaní. A čím je odkaz vyššie, tým väčší počet návštevníkov si na ňu klikne.

Zvoľte ikonku a vybraný kód vložte do vašej stránky

Ikona 60 x 74

Vzor ikony

Surf.sk

Ikona 88 x 31

Vzor ikony

Surf.sk

Ikona 140 x 16

Vzor ikony

Ikona 140 x 16

Úprava vizitky www.kovacova.net

Po vyplnení tohto formulára vám budeme môcť upraviť informácie zadané pri registrácii odkazu. Zmenené môžu byť všetky údaje, tj. URL, názov stránky, popis stránky, doplnenie kľúčových slov, pridanie alebo zmena kategórie atď.

Úprava vizitky
*
*
*