Stránka www.surf.sk je na predaj. V prípade záujmu kontaktuje info@webring.sk

Dnes je pondelok, 20. október 2014, Vendelín, zajtra Uršuľa

Surf.sk Inštitúcie, Organizácie Podnikateľské inštitúcie

Podnikateľské inštitúcie

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Podnikateľské inštitúcie.

Nájdených: 42 stránok pre Podnikateľské inštitúcie

<< predošlá 1 2 3 4 5

Urbár CEROVO

Urbár CEROVO

urbárska pozemková spoločnosť Cerovo.

upsc.webnode.sk

MM iuris s.r.o.

MM iuris s.r.o.

Poradenská spoločnosť v oblasti korporátneho práva a tvorby webových stránok. Spoločnosť MM iuris sa venuje zakladaniu a zmenám v obchodných spoločnostiach so zameraním na S.R.O., zakladaniu zahraničných obchodných spoločností, tvorbe webových stránok a identite spoločnosti.

www.mmiuris.sk

Fotovoltaické elektrárne

Fotovoltaické elektrárne

Sollaris poskytuje servis fotovoltaických elektráren na klíč. Opravy fotovoltaických elektráren provádí skuteční profesionálové s mnohaletými zkušenostmi.

www.sollaris.cz/servis

Bankové prefinancovanie exekúcií a záložení na nehnuteľností

Bankové prefinancovanie exekúcií a záložení na nehnuteľností

Hypotečně oddlužíme Vaši nemovitost = nejefektivnější vyplácení exekucí a refinancování nevýhodných zástav na českém nebankovním trhu. Zajistíme bankovní hypotéky od 1,9 % do 3,9 % ročně pro klienty s čistými registry.

www.dumdluhu.cz

Krtkovanie v Bratislave nonstop

Krtkovanie v Bratislave nonstop

Stránka ponúka čistenie kanakizácie a odpadov.

www.krtkovaniebanonstop.sk

Sario

Sario

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) je príspevkovou organizáciou Ministerstva hospodárstva SR financovanou zo zdrojov štátneho rozpočtu. Agentúra SARIO si za svoj základný cieľ kladie zvyšovanie životnej úrovne občanov Slovenska prostredníctvom zvyšovania zamestnanosti a znižovaním regionálnych rozdielov.

www.sario.sk

Certifikát kvality ISO 9001

Certifikát kvality ISO 9001

Certifikát kvality ISO 9001 vnesie do Vašej firmy poriadok a systém - pomôže Vám spraviť poriadok v dokumentoch, priestoroch, vo výrobe, vyjasnia sa zodpovednosti a právomoci zamestnancov, teda vytvorí sa systém kvality. Požiadajte o certifikát kvality ISO 9001.

iso9001certifikat.sk

Znalecká organizácia Experta, s.r.o.

Znalecká organizácia Experta, s.r.o.

Profesionálne služby poradenstva v oblasti podnikania, vedenie účtovníctva, analýzy, expertízy, znalecké posudky a znalecká činnosť, oceňovanie majetku pre rôzne právne úkony.

experta.sk

Zakladanie a správa obchodných spoločností.

Zakladanie a správa obchodných spoločností.

Spoločnosť Business Development Consulting, s.r.o. sa zaoberá poskytovaním odborných a komplexných služieb v oblasti zakladania a správy obchodných spoločností v Slovenskej republike, Maďarsku, Českej republike a Rumunsku. Náš hlavný cieľ je jednoduchý - spokojnosť. Z tohto dôvodu ponúkame okrem zakladania obchodných spoločností a živností naše služby aj na obdobie, ktoré nasleduje.

www.businessdevelopment.sk

Združenie mladých podnikateľov Slovenska

Združenie mladých podnikateľov Slovenska

Združenie mladých podnikateľov Slovenska je organizácia, ktorá spája mladých podnikateľov do 40 rokov. Hlavné aktivity sú zamerané na sieťovanie členov, mentoring, pomoc pri realizácií a financovaní podnikania a jeho propagáciu ako životného štýlu.

www.zmps.sk