Stránka www.surf.sk je na predaj. V prípade záujmu kontaktuje info@webring.sk

Dnes je pondelok, 17. november 2014, Klaudia, zajtra Eugen

Surf.sk Inštitúcie, Organizácie Neziskové organizácie

Neziskové organizácie

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Neziskové organizácie.

Nájdených: 59 stránok pre Neziskové organizácie

<< predošlá 1 2 3 4 5

Chodím pre život

Chodím pre život

Sme nová Česko-Slovenská organizácie, ktorá pomáha onkologickým a hendikepovaným pacientom prejsť chorobou rýchlejšie. Našou hlavnou úlohou je chodiť do rôzných miest česká a slovenská. Chôdzou prispievame a hlavne podporujeme deti, teenagerov atď...

chodimprezivot.xyz

ecoplus - hospodárska agentúra Dolného Rakúska

ecoplus - hospodárska agentúra Dolného Rakúska

Hospodárska agentúra Dolného Rakúska - prevádzkovateľ portálu Ecointernational.sk o obchodných kontaktoch, investíciách, a príležitostiach v Dolnom Rakúsku.

ecointernational.sk

Senior Center n.o.

Senior Center n.o.

Senior center n.o. je nezisková organizácia, právnická osoba, ktorá poskytuje všeobecne prospešné služby za vopred určených a pre všetkých užívateľov rovnakých podmienok, a ktorej zisk sa nesmie použiť v prospech zakladateľov, členov orgánov, ani jej zamestnancov, ale sa musí použiť v celom rozsahu na zabezpečenie všeobecne prospešných služieb.

seniorcenter.sk

Kristián Krištof Foundation

Kristián Krištof Foundation

Nezisková organizácia pre pomoc druhým.

kristiankristof.xyz

KROKY

KROKY

KROKY sú celoslovenským mesačníkom zameraným na politické a spoločenské dianie doma a vo svete. Všímame si ale aj udalosti v kultúre, ekonomike, komentujeme historické udalosti. Prinášame informácie, ktoré bežné médiá neuverejnia alebo zataja.

kroky.eu

Spinning Guide

Spinning Guide

Cílem spolku SPINNING GUIDE.CZ je investigativní činnost a publicistika při zachování nezávislosti a objektivního přístupu se zájmem na uchovávání tradic a historických faktů. Kolektiv autorů připravuje publikaci o historii a původu slova "spin".

www.spinningguide.cz

SRZ MsO Dubnica nad Váhom

SRZ MsO Dubnica nad Váhom

občianske združenie v oblasti športového rybárstva a starostlivosti o ekológiu vôd na Slovensku.

www.srzmsodubnica.sk

Vila Blanka - oficiálna stránka

Vila Blanka - oficiálna stránka

Informačná stránka o projekte Cesta ku šťastiu. Občianske združenie Cesta ku šťastiu organizuje projekty na zlepšenie spoločnosti.

www.vilablanka.sk

Všetko o Scientológii

Všetko o Scientológii

Oficiálna stránka o Scientológii. Organizovanie seminárov, školení a prednášok zameraných na zlepšenie komunikácie, riešenie problémov vo vzťahoch, vodcovstvo, manažérske kurzy. Založené na dielach L. Rona Hubbarda, Dianetika, Scientológia.

www.scientologiakosice.sk

Via Altera

Via Altera

Internetový portál občianskeho združenia Via Altera. Portál prináša články a informácie z oblastí osobného rozvoja, partnerských vzťahov, trvalej udržateľnosti, procesovo orientovanej psychológie a hlbokej demokracie.

www.viaaltera.sk